Anne Doğum Sırasında Hayatını Kaybetti – 24 Saat Sonra Bir Mucize Gerçekleşti

Anne Doğum Sırasında Hayatını Kaybetti – 24 Saat Sonra Bir Mucize Gerçekleşti

Bazen her şeyi kontrol edemeyebiliyoruz. Doğum sırasında oluşan komplikasyonlar da kontrol edemediklerimizden. Melanie Pritchard sağlıklı bir hamilelik geçirdi. Hamileliği boyunca hiçbir soruna rastlanmadı. Ancak doğum günü yaklaştığında hiç tahmin edemediği bir şeyle karşılaştı. Melanie’nin kalbi durdu ve hayatını kaybetti.

 

 

Ancak birisi umudunu hiç kaybetmedi. Şimdi bütün dünya o mucizeyi konuşuyor.

Melanie Pritzhard doğum sırasında nefes almakta güçlük çekiyordu. Daha sonra amniyotik sıvının anne adayının kan akışına karışarak böbreklerini ve kalbini iflas ettirdiği amnion sıvı embolisine maruz kaldığı öğrenildi. Bu tür durumlarda maalesef anne adayı hayatını kaybediyor.

Melanie hayatını kaybetmek üzere olduğundan doktorlar derhal bebeği müdahale ile dünyaya getirmeye koyuldular.

Baba kızını ilk kez gördüğünde gözyaşlarını tutamadı.

Baba, CBN’e “Hem çok acı hem de çok tatlı bir andı. Melanie’nin yaşamama ihtimali vardı. Prensesimi tek başıma büyütmem gerekebilirdi” dedi.

Melanie’nin hayatını kaybettiğini duyurdu doktorlar. Yine adama ise eşine elveda etmesini söylediler. Adam eşinin kulağına eğildi ve “Biraz da olsa gücün kaldıysa nolur ayağa kalk” dedi.

İşte o sırada bir mucize gerçekleşti. Melanie’nin doktor olan abisi de durumu öğrenince hastaneye koştu. Meğerse Melanie sezaryan doğum nedeniyle iç kanama geçirmiş ve doktorlar bunu anlayamamışlar.

Melanie, teknik olarak hayatını kaybetmiş olsa da yapılan müdahalelerle 24 saat içinde uyandı.

Oluşan komplikasyonlara rağmen ne Melanie ne de bebeği kalıcı bir hasar aldı. Habere ait videoyu hemen izleyin:

Melanie’nin kardeşi sayesinde Doug ve Melanie çifti kızları Melanie ile mutlu bir yaşam sürdürebilecekler. Hikâyeden de göreceğiniz gibi asla umudumuzu kaybetmememiz gerekiyor. Aynı fikirdeyseniz paylaşın.

Newsner

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ