Araçta Bırakılan Bebeği Camı Kırarak Kurtardı – Gerçeğin Farkına Varınca Yaptığından Utandı

Araçta Bırakılan Bebeği Camı Kırarak Kurtardı – Gerçeğin Farkına Varınca Yaptığından Utandı

Daha önce çocuklarını araçta bırakıp alışverişe giden ebeveynler hakkında haberler yapmıştık. Böyle sorumsuzca davranışlara herkes öfkeleniyor. Polisler bu tür durumlarla o kadar sık karşılaşıyorlar ki artık hemen gerekeni yapıyorlar.

Onlardan biri de Keene’de yaşayan Jason Short ismindeki bir polis. Marketin önünde park edilmiş aracın içinde bunalan bir çocuğun olduğu ihbarıyla olay yerine gitti. Jason ihbarı alır almaz olay yerine gitti.

WMUR’a “Olabildiğince hızlı gitmeye çalıştım. Ne kadar hızlı gittiğimin farkında bile değildim” dedi. Jason sonunda olay yerine vardığında aracın içinde bunalan ve battaniyeye sarılmış bebeği gördü. Son derece sıcak bir gündü. Jason, bebeğin ne kadar süredir araçta olduğunu kestiremedi. Hemen aracın camını kırarak bebeği kurtardı

Jason hemen bebeği araçtan çıkardı. Bebeğin rengi solmuştu.Jason hemen kalp masajı yapmaya başladı. Olay yerine bir de ambulans çağrıldı.Daha sonra polis çok tuhaf bir şey farketti.Bu gerçek bir bebek değildi. Gerçeğe çok benzeyen oyuncak bir bebekti.Aracın sahibi Caroline Seiffer marketten döndü. Ainsley ismini verdiği oyuncak bebeği iki bin dolara almıştı.

Kadın, WMUR’a “Şaşkınlık içerisinde kahkaha attım” dedi. Washington Post’un aktardığına göre kısa süre önce bebeğini kaybeden Caroline’in en az 40 tane oyuncak bebeği varmış. Jason, oyuncak bebeği kurtardığını anlayınca başta biraz utandı. Ancak doğru şeyi yapmış olduğunu düşünerek kendisiyle de gururlandı.

Polis, WMUR’a “Oyuncak bebek olduğunu kesinlikle anlayamadım. Tıpkı gerçek bir bebek gibiydi” dedi. Keene Polis Karakolu, Caroline’in kırılan camı için 300 dolar topladı. Inside Edition’ın haberini aşağıdan izleyin:

Sıradışı bir durum olsa da kimsenin başına bir şey gelmemesi güzel bir haber. Polis, aşırı derecede gerçeğe benzeyen oyuncak bebekleri olan kişileri, oyuncak bebeklerini bagaja koymaya davet ediyor. Haberi paylaşmayı ihmal etmeyin.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ