Türkiye bunu konuşuyor! Bu görüntüye tepki yağıyor! Öğrencisini betona oturttu! SEN NASIL ÖĞRETMENSİN!

Türkiye bunu konuşuyor! Bu görüntüye tepki yağıyor! Öğrencisini betona oturttu! SEN NASIL ÖĞRETMENSİN!

KOCAELİ’nin Kartepe ilçesindeki bir okulun bahçesinde yapılan Öğretmenler Günü kutlamasında okul müdürü bir çocuğu cezalandırarak tören boyunca beton zeminde oturttu.

Öğrenci soğuk havada beton zeminde otururken, bazı öğrenci velileri tepki gösterdi. Dün gerçekleşen bu olay sonrası görüntüler basında yer almıştı. Bugün ise sosyal medyada herkes küçük yaştaki öğrencisini soğuk havada beton zemine oturtarak ceza veren okul müdürü, günün en çok konuşulanlar arasına girdi.Olay dün, Kartepe’deki bir ilkokulun bahçesinde yapılan Öğretmenler Günü kutlamasında meydana geldi. Kutlama sırasında okul müdürü A.G., iddiaya göre, yaramazlık yapan öğrenciye sinirlendirdi ve sırada duran öğrencilerin önünde beton zemine oturttu.Okul müdürü, öğrencinin tören boyunca yerden kalkmamasını istedi. Etkinlik sırasında okul bahçesinin etrafında bulunan veliler görüntü çekerken, bir yandan da bu cezalandırmaya tepki gösterdi.

Bir kadın veli, “Çok yanlış, orada öyle hepsinin içinde oturtulması çok yanlış. Haydi müdür oturtuyor, öğretmenler kaldırabilir. Psikolojisini düşünsene, ne olursa olsun o çocuk” derken, bir veli, “Öğretmenler müdahale edebilir ama?”, diğer bir veli ise “Banka oturttursun, yere oturtmak ne demek? Karnı ağrır” diyerek tepki gösterdi.

Öğrenci tören boyunca yerde otururken, etkinliklerde dereceye giren öğrencileri öğretmenleri kutladı.

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, olayla ilgili inceleme başlatacaklarını söyledi.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ