Üvey Baba Yatağını Islattığı İçin 5 Yaşındaki Çocuğu Döverek Öldürdü

Üvey Baba Yatağını Islattığı İçin 5 Yaşındaki Çocuğu Döverek Öldürdü

Bütün dünya üvey babası tarafından dövülerek öldürülen Yanis’i konuşuyor. Yanis, Fransa’daki bir kanalın yakınlarında bilinçsiz halde bulundu. Üvey baba Julien Masson, küçük çocuk yatağını ıslattı diye onu döverek öldürmüştü.

 

Şimdi Yanis’i öldüren üvey baba kasten adam öldürmek suçundan yargılanıyor.
Geçen hafta 5 yaşındaki Yanis, Fransa’daki bir kanalın yakınlarında bulundu. Çocuğun üvey babası gecenin köründe çocuğu 3 kilometre koşmaya zorlamış ve sonunda çocuğu elindeki fenerle döverek öldürmüştü.

The Sun’ın belirttiğine göre üvey baba, çocuğa altını ıslattığı için böyle bir ceza vermiş.

Yanis bilincini yitirince üvey baba ambulans çağırmış. Ambulans geldiğinde ise çocuğun başındaki yaralanmalardan dolayı çoktan hayatını kaybettiği öğrenilmiş. Üvey baba kasten adam öldürmek suçundan, çocuğun biyolojik annesi ise oğlunu bu canavar adama karşı koruyamadığından dolayı yargılanıyor.

Yanis’in öz babası Xavier Corbout ise haberi alınca kendinden geçti.

Fransız gazetesi Nord Littoral’a konuşan Xavier Corbout, “Kocaman bir kalbi olan mutlu bir çocuktu oğlum. Şarkı dinlemeye, yüzmeye ve futbol oynamaya bayılırdı. Çok hassas bir çocuktu. Bir kez yanlışlıkla böceğin üstüne basıp öldürmüştü ve hıçkırarak ağlamaya başlamıştı” dedi.

Yanis’in cenaze masrafları için yüzlerce kişi maddi destekte bulundu. Ayrıca change.org’ta başlatılan kampanyaya 5.500 kişi Yanis’in üvey babasının müebbet hapis cezası alması için imza attı.

Yanis’i geri getirmeyecek olsa da umarız ki gereken imzaya ulaşılır ve o canavar adam hayatı boyunca parmaklıklar arkasında yaşar.

Huzur içinde yat, Yanis.

Kaynak: newsner

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ