Gelininin Hamile Olduğunu Öğrenince Şok Oldu – İkinci Sürprizi Duyduğunda Neredeyse Bayılacaktı

Gelininin Hamile Olduğunu Öğrenince Şok Oldu – İkinci Sürprizi Duyduğunda Neredeyse Bayılacaktı

Anne veya baba olacağınızı duyduğunuz an hayatınızdaki en unutulmaz anlardan biridir. Haberi bir de ailenize ve dostlarınıza anlattığınızda sevinciniz daha da artar.

Bunu daha da özel yapmak için çocuğunuz olacağını onlardan saklayabilir ve son anda haber vererek herkese şok edebilirsiniz.

Utah’nın Roy ilçesinde yaşayan Katie ve Tannin Pease çifti çocukları olacağını Tannin’in annesinden son ana kadar sakladılar.

Katie ve Tannin Pease çifti üçüncü çocukları olacağını duyduklarında sevinçten havaya uçtular. Son ana kadar bunu herkesten sakladılar.

Aynı yerde yaşayan aile dostları ve arkadaşları bir şeylerden şüphelenmeye başlamışlardı. Ancak Tannin’in ebeveynleri başka bir eyalette yaşadığından durumdan habersizdiler.

Gerçeği onlardan uzun süreliğine saklamak zor olsa da inanılmaz bir mücadele vererek bunu başardılar. Çift, Tannin’in ailesiyle Skype’tan görüntülü konuşurken, Katie karnını saklıyor ve sadece suratını kamerada gösteriyordu.

Bir süre sonra Tannin’in babası durumu öğrendi ancak eşinden sakladı.

Şubat ayında Tannin’in annesinin doğum günü vardı. Gerçeği o gün açıklamaya karar verdiler.

Tannin, annesinin doğum gününü kendi evlerinde kutlamak istediğini söyledi. Böylelikle özlem de gidermiş olacaklardı.

Aile, Utah’ya geldi ve sır sonunda açığa çıktı. Anne, bekledikleri gibi sürpriz karşısında çok şaşırdı. Kapıyı açtığında Katie’nin her halinden hamile olduğu belliydi.

Üçüncü torunu dünyaya gelecek olan Carolyn şokun etkisinden kurtulamamıştı ki oğlu ‘Peki ya bebek yarın dünyaya gelecek’ deyince kulaklarına inanamadı.

Carolyn’in tepkisini hemen izleyin:

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ