Ünlü isimler dün hem Mehmetçik hem bölge halkına destek için Hatay’daydı.. Dikkat çeken kareler

Ünlü isimler dün hem Mehmetçik hem bölge halkına destek için Hatay’daydı.. Dikkat çeken kareler

Ünlü tiyatrocu ve şarkıcıların aralarında bulunduğu ünlü isimler dün hem Mehmetçik hem bölge halkına destek için Hatay’daydı…

 

Tamer Karadağlı, Yavuz Bingöl, Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli, Volkan Severcan, Emre Kızılırmak, Erhan Yazıcıoğlu’nun aralarında bulunduğu tiyatrocu ve şarkıcılar bugün Mehmetçiğe destek için Hatay’daydı…

Grup, terör örgütünün Reyhanlı’ya yönelik roketli saldırısında uykuda hayatını kaybeden 17 yaşındaki lise öğrencisi Fatma Avlar’ın okuduğu Tayfur Sökmen Lisesini ziyaret etti. Sanatçılar, Avlar’ın boş kalan sırasına çiçek bıraktı, öğrencilerin yanına oturup sarılarak onlara moral verdi.

 

Tamer Karadağlı, kendisinin de bir kızı olduğunu belirterek çiçek bıraktığı sırada çok duygulandığını dile getirdi. Karadağlı, teröre karşı her zaman askerin yanında olduklarını söyledi.

Daha sonra Reyhanlı İlçe Jandarma Komutanlığına geçen yaklaşık 30 kişiden oluşan heyet, sınır ilçesinde görev yapan askerlerle bir araya gelerek sohbet edip moral verdi. Askerler, çok şaşırdıklarını ve son derece mutlu olduklarını dile getirdiler.

Tamer Karadağlı, Yavuz Bingöl, Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, Mustafa Ceceli, Volkan Severcan, Emre Kızılırmak, Erhan Yazıcıoğlu, Zuhal Yalçın, Deniz Oral, Burak Uçman, Murat Aksu ve Sefa Zengin, Reyhanlı’da bir vatandaşın evine konuk olarak öğle yemeği yedikten sonra çarşı esnafını ve Davutpaşa köyünü ziyaret ederek muhtarlar ve köylülerle bir araya geldi.

Esnafın ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği grup hayranlarıyla ve güvenlik güçleriyle sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Tamer Karadağlı, kendilerinin sadece başlangıç olduğunu vurgulayarak “Bu sadece bizimle sınırlı kalmayacak. Önümüzdeki günlerde de daha çok sanatçı gelecek. Bizler ilk dalgayız belki de ama bu dalga gittikçe büyüyecek.” dedi.

İşte bugün Hatay’dan gelen fotoğraflar…

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ